afbeelding Wapen van Valkenburg

Logo Oranjevereniging Wilhelmina Valkenburg ZH


Home


Lid worden


Contact

 

Link BestuurLink GeschiedenisLink UitslagenLink Activiteiten21-08-2008programma

Link AgendaLink FotoalbumLink VolksliedLink VlaggenprotocolLink VrijwilligersLink GastenboekLink SponsorsLink Links

Uitslagen 2015

Vrijdag 4 september 2015

De uitslagen van het Rabobank Volleybaltoernooi

Veld 1

Veld 2

Veld 3

1. Al Dahib

1. VTVérs

1. De Uilskuikens

2. Valken Neuf

2. Teddy’s Dream

2. FietspompenLullebekkies

3. Los Ballos

3. Pretty in Pink

3. Gulden Middenweg

Mooiste team

Mr. C. and his Sexslaves

Zaterdag 5 september 2015

De uitslagen van het ringrijden

Paarden

1

 Hans en Gea Dongelmans

 Katwijk

2

 Henk van der Nagel en Marit van Duijn

 Valkenburg

3

 Wendy van der Spek en Rachel Prins

 Voorhout

Pony’s

1

 Arina en Charlotte van Eeden

 Katwijk

1

 Lindsey en Chanoa Hogewoning

 Rijnsburg

3

 Nomi en Eline Steenbergen

 Katwijk

Maandag 7 september 2015

 

De uitslagen van het klaverjastoernooi

1

 Jan van Klaveren & Fred van den Eijkel

5995 punten

2

 Stefanie Jongeneel & Renee van der Tuin

5942 punten

3

 Matthijs Jongeneel & Cees Star

5922 punten

4

 Taco de Vries & Kees Blonk

5910 punten

5

 Jac Binnendijk & Ruud Ooijen

5812 punten

6

 Daniël Kleijn & Jasper van Klaveren

5682 punten

7

 Harrie Smit & Auke Hoekstra Sr

5638 punten

8

 Laurens Imthorn & Wim Ravensbergen

5536 punten

9

 Frans van der Heijden & Rob Roling

5476 punten

10

 Pieter Freke & Ramon Schrijvers

5466 punten

Woensdag 9 september 2015

 

 

 

 

De uitslagen van het Sumoworstelen - kinderen

Meisjes

1

Jo-Ann van der Nagel

2

Jaylinn Schrok

3

Anouk Haasnoot

Jongens

1

Thijs van der Nagel

2

Tom Huising

3

Thijs van Egmond

 

 

De uitslagen van het Sumoworstelen - volwassenen

1

Daniël Zwaan

2

Kylian Chalick

3

Bart de Mooij

 

 

 

Donderdag 10 september 2015

 

 

 

De uitslagen van het Kratstapelen

 1

Kylian Chalick en Bart de Mooij

 20 kratten

 2

Bouke Schoneveld en MayBritt van Egmond

 17 kratten

 3

Hans Janssen en Rens van Klaveren

 17 kratten

 

 

De uitslagen van Mik hem eraf evenwichtspel

Kinderen

1

Sem van Duin

2

Davy Grondman

3

Luna Ravensbergen

Volwassenen

1

Tjeerd Stuivenberg

2

Steven Schipper

3

Marjolein Willart

 

 

 

 

 

Prijsuitreikingen mooiste straat en mooiste huis

Straatprijs 2015

Remouchampstraat

Straatprijs 2014

Slechtvalk

Straatprijs 2013

Slechtvalk

Straatprijs 2012

Flat Hoofdstraat hoek Boonrak

Straatprijs 2011

Marinus Poststraat nr. 71 t/m 109

Straatprijs 2010

Majoor Mallinckrodtveld

Straatprijs 2009

 Slechtvalk

Straatprijs 2008

 Partyvalk (Woestijnvalk)

Straatprijs 2007

 Hoofdstraat, Via Principales

Straatprijs 2006

 ‘t Paerdenkreekje, Boonrak

Mooiste huis ‘15

Marktveld 1

Mooiste huis ‘14

 Marinus Poststraat 14

Mooiste huis ‘13

 Marinus Poststraat 14 (eervolle vermelding: Hoofdstraat 119)

Mooiste huis ‘12

 Marinus Poststraat 14

Mooiste huis ‘11

Meanderlaan 2

Mooiste huis ‘10

Meanderlaan 10

Mooiste huis ‘09

 Katwijkerweg 6

 

 

 

Koninginnedag

Paardenmarkt

Overige activiteiten